Z plastiku potrafimy
zrobić wszystko

Nasza Oferta

Prototypowanie

Od niego wszystko się zaczyna. Najpierw jest pomysł, który rodzi się w wybitnych umysłach i który przekształcony zostaje w konkretny projekt. To z niego powstanie ostatecznie produkt, który Ty będziesz wykorzystywał. Na tym etapie to Ty ocenisz funkcjonalność projektowanego elementu, a my dostosujemy się do Twoich uwag, poprawiając błędy konstrukcyjne i wizualne. W krótkim czasie stworzymy dla Ciebie w pełni funkcjonalny prototyp, który stanie się podstawą do wytworzenia najwyższej jakości elementu.

Druk 3D

Najwyższa jakość, dokładność i szybkość. A do tego niski koszt produkcji. To właśnie wyróżnia oferowany przez nas druk 3D. Wykorzystując tę technologię wiemy, że naszym klientom oferujemy usługę na miarę ich oczekiwań. Redukcja kosztów oraz czasu pracy, w porównaniu do tradycyjnych metod wytwarzania, kształtuje się na poziomie nawet 90%. A otrzymany prototyp jest w pełni funkcjonalny.

Wtrysk

Wtrysk to synonim szybkiej produkcji w doskonałej cenie. To technologia, która daje nieograniczone wręcz możliwości produkcyjne. Nie ważne, jakie tworzywo sztuczne Cię interesuje i ile sztuk elementów chcesz wyprodukować na jednej formie. Wykonamy to dla Ciebie sprawnie i z zachowaniem najwyższych standardów. A otrzymane elementy zaskoczą Cię niezwykłą wytrzymałością, porównywalną do stalowych form wytryskowych.

Lakierowanie

Zarówno ze względów estetycznych, jak i praktycznych, często stosowaną formą obórki detalu jest lakierowanie. My wykonujemy je przy pomocy najnowszych technologii i z dbałością o najmniejszy detal. Dzięki temu wyprodukowane przez nas elementy stają się jeszcze bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych, a także znacznie wolniej poddają się procesowi starzenia.

Tamponowanie

Tamponowanie, czyli druk tamponowy to metoda wykonywania nadruków, którą stosujemy nie bez przyczyny. Dla naszych klientów wybieramy bowiem najlepsze technologie! Tamponowanie umożliwia znakowanie dużej ilości elementów w krótkim czasie. I, co bardzo ważne, wykonany w ten sposób nadruk charakteryzuje się wysoką rozdzielczością. Dzięki temu nawet najmniejsze projekty są czytelne.